Kariéra v Best Account

Účetní a daňová kancelář hledá kolegy na pozici:

Senior účetní

Náplň práce:
účtování závazků, pohledávek, bank, pokladen, inventarizace rozvahových účtů, příprava podkladů pro controlling, zpracování závěrkových činností, účtování v režimu podvojného účetnictví, daňová evidence, zpracování mezd,pravidelný sběr účetních dokladů, správa a administrace EET pokladen klientů.

Požadujeme:

dokončené středoškolské vzdělání
velmi dobrou znalost účetní a příslušné legislativy
znalost účetního software ESO 9 podmínkou

pozitivní přístup k práci na počítači, v účetních systémech

zájem se vzdělávat a zvyšovat svou kvalifikaci

znalost MS office podmínkou

profesionální vystupování, spolehlivost, loajalita a preciznost

proaktivní přístup k práci

Nabízíme:

perspektivní zaměstnání v mladém kolektivu dynamicky rozvíjející se firmy

zajímavou práci

odpovídající finanční ohodnocení

možnost kariérního růstu

zaměstnanecké benefity

pravidelná školení k problematice mezd a účetnictví

Flexibilní pracovní doba dle vzájemné dohody.
Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pokud máte zájem se rozvíjet a pracovat v naší společnosti,

zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu office@bestaccount.cz