top of page
ŠKOLENÍ & SEMINÁŘE
KARIÉRA

Nabídka pracovních míst:

Do našeho týmu přijmeme kolegu či kolegyni na pozici

VEDOUCÍ ÚČETNÍ KANCELÁŘE

Požadavky:

SŠ vzdělání ekonomického směru
praxe v účetnictví min. 6 let
aktivní přístup k řešení problému
anglický jazyk výhodou
ŘP sk. B
profesionální vystupování
loajalita, spolehlivost a preciznost
vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita

Náplň práce:

účetnictví a daňová evidence
zpracování a kontrola přiznání k DPH, SH, KH a silniční dani
kontrola účetních operací v rámci EU i tuzemska
zpracování či kontrola mezd
práce se systémy PREMIER, MONEY, POHODA, EPO, justice, ARES
komunikace s klienty i úřady
dohlížení na kolegy a řízení jejich práce

Nabízíme:

příjemné pracovní prostředí
firemní stravování
možnost odborného vzdělávání
individuální osobnostní růst
velkou odbornou rozmanitost zpracovávané problematiky

 U této pracovní pozice není možný home office.

business-man-financial-inspector-secretary-making-report-calculating-checking-balance-inte

SENIOR ÚČETNÍ

Požadavky:

minimálně středoškolské vzdělání
3 roky praxe v oboru účetnictví
znalost MS office podmínkou
znalost účetního programu PREMIER, POHODA, ESO 9, VEMA podmínkou
příjemné profesionální vystupování, znalost aktuálně platné účetní legislativy
loajalitu, bezúhonnost, spolehlivost, preciznost

ÚČETNÍ JUNIOR

Požadavky:

znalost účetního programu systém PREMIER podmínkou, POHODA, ESO9 výhodou
příjemné profesionální vystupování
loajalitu, spolehlivost a preciznost
časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ

Požadavky:

SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
zkušenosti na pozici mzdový/-a účetní
znalost MS office podmínkou, znalost účetního systému PREMIER, Vema
znalost zákoníku práce a přidružených předpisů podmínkou
bezúhonnost, odpovědnost, samostatnost, řidičský průkaz sk. B

Nástup ihned.
Své profesní životopisy s fotografií a referencemi zasílejte na e-mail: sekretariat@bestaccount.cz

bottom of page